O nas

TRANS-MAR działa na na rynku motoryzacyjnym od 2006r. Na przestrzeni lat rozwijamy następujące specjalizacje, budując pozycję lidera w regionie, w następujących obszarach:

  • Transport pasażerski – konsekwentnie zwiększamy ilość przewozów pasażerskich rozbudowując flotę samochodową oraz otwierając nowe połączenia międzymiastowe.
  • Serwis – rozwijamy i z każdym rokiem zwiększamy zakres usług w obszarze serwisowania aut osobowych i ciężarowych.
  • Serwis opon – prowadzimy serwis naprawczy opon dla samochodów osobowych i ciężarowych. Naprawiamy również opony specjalistyczne, dedykowane dla dużych maszyn budowlanych i rolniczych. Jesteśmy jedynym serwisem w regionie potrafiącym zapewnić naprawę opon specjalistycznych, z użyciem maszyn światowych liderów w branży wulkanizacyjnej, takich jak Beissbarth.

Usługi świadczone przez nas poparte są nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale również odpowiednimi szkoleniami i certyfikatami. Firma posiada odpowiednie licencje na świadczenie usług przewozu osób, poddając kontroli wewnętrznej stan bezpieczeństwa i komfortu pasażerów. Postawiliśmy na światowych liderów bezpieczeństwa i komfortu w obszarze przewozów pasażerskich. Większość aut to komfortowe, klimatyzowane Mercedesy. O ich sprawność techniczną i poziom bezpieczeństwa dba wykwalifikowany serwis.

TRANS-MAR w liczbach

500 tysięcy kilometrów – niemal pół miliona kilometrów pokonują każdego miesiąca auta jeżdżące w naszej flocie.

20 tysięcy pasażerów – blisko 20 tysięcy pasażerów przewozimy każdego miesiąca (włączając przewozy naszych stałych Klientów)

20 profesjonalnych, doświadczonych kierowców dbających o komfortową podróż naszych pasażerów.